EXPERIMENT KOMUNIZMU BOL SOCIÁLNOU KATASTROFOU

Dr. Henry Makow, kanadský publicista židovského pôvodu - "USSR - Illuminati Experiment Was 'Social catastrophe"

 Dr. Henry Makow

 

 

 

    Ako sa blížime v ústrety svetovej vláde, je dobré pripomenúť si posledný sociálny experiment Iluminátov - sovietsky komunizmus, ktorý estónsky autor Juri Lina popisuje ako "sociálnu katastrofu". Lina v knihe "Pod znamením Škorpióna" (vyšla v roku 2002) píše, že v dôsledku bolševickej revolúcie, ktorú podporoval iluminátsky (slobodomurársky židovský) bankovnícky kartel, zomrelo okolo 150 miliónov osôb. Západ predstieral, že stojí proti bolševikom, v skutočnosti ich však bránil a zradil bielych Rusov, ktorí boli v I. svetovej vojne jeho spojencami. Keby Západ nebol zasahoval, bolševici by boli prehrali. 


   Počas existencie čínskeho komunizmu zomrelo ďalších 60 miliónov osôb. Tieto satanské režimy "pochytili... ľudí za vlasy (Winston Churchill) a brutálne zničili dve vyspelé civilizácie. A iluminátski centrálni bankári stále ešte riadia svet. Ak platí, že "minulosť je predzvesťou", bolo by možné, že nás hotovia na ďalšie brutálne zaobchádzanie? Kvôli tomu teraz potláčajú pravdu o tých "revolúciách"? Prečo nás ohlupujú, degradujú a trivializujú?
 


  
Dôverné informácie 


   Juri Lina tvrdí, že Sovietsky zväz riadili židovskí gangstri. Svoje gangsterské vojny odôvodňovali sovietskym "antisemitizmom". Marxistická ideológia bola len dymovou clonou. Josif V. Stalin bol Žid, ktorý hovoril jiddiš a za manželky si bral židovky. Lekára, ktorý ho diagnostikoval ako "paranoidného hysterika" a potom to prezradil, nechal zavraždiť. Stalin mal komplex menejcennosti, pretože bol nízky a kvôli tomu sa verejnosti predstavoval vždy len na podstavci. Svoju druhú manželku v roku 1932 zavraždil, keď ho obvinila z genocídy. Podobne ako Lenin - ďalší Žid (ktorý zomrel na syfilis), aj Stalin bol bi-sexuálny. Takéto čudá dosadili k moci iluminátski bankári. Na Stalina značne vplýval ďalší Žid - Lazar Kaganovič (vzal si za manželku jeho sestru).

   Kaganovič zneužíval Stalinovu paranoju, aby bolo možné zavraždiť vyše 20 miliónov predstaviteľov a funkcionárov Komunistickej strany a armádnych dôstojníkov - zvlášť tých, ktorí si boli vedomí jeho mrzkých skutkov. Stalinovi a Kaganovičovi išlo o zlato ich rivalov. Počas Veľkej hrôzy v rokoch 1934 - 1938 dôstojníci NKVD začali na rukávoch nosiť nový symbol - meč a hada. "Toto symbolizovalo zápas kabalistických Židov proti nepriateľom", píše Lina. "Podľa Talmudu diabla niet. Satan a Boh sú v bohu Jahve zjednotení."

   Na vrchole Stalinových a Kaganovičových hrôz popravovali za jeden mesiac 40 000 osôb. Alexander Solženicyn odhaduje, že celkovo popravili milión a ďalšie dva milióny zomreli v táboroch. Literaturnaja Rossija odhaduje celkový počet úmrtí v dôsledku vrážd, zámerného vyhladovenia a zlého zaobchádzania na 147 miliónov, t.j. v priemere 5 miliónov ročne v rokoch 1918 - 1938. Lina poukazuje na to, že mnoho zavraždených boli ženy a deti, ktoré označili za "nepriateľov ľudu". Veď napokon len zbytočne "stáli peniaze", v očiach komunistov to boli darmožráči.

   Okolo všetkých väčších miest bývalého Sovietskeho zväzu sa nachádzajú veľké masové hroby. V jednom z nich, v meste Kuropaty, 8 a pol kilometra od Minska, sa nachádza 100 000 tiel. V rokoch 1937 až 1941 tu každý večer stavali ľudí do radu a zabíjali jediným výstrelom. Na vrchole hrôzy začala NKVD usmrcovať ľudí aj výfukovým plynom v nákladných autách. A Západ všetko toto pokladal za normálne. Bernard Shaw povedal, že krajiny majú právo odstrániť takých, ktorých pokladajú za nežiadúcich. Americký veľvyslanec v Moskve Joseph Davies - slobodomurár, bol veľmi nadšený zinscenovanými tribunálmi. 
Sovietsky zväz stratil ďalších 35 až 45 miliónov občanov počas II. svetovej vojny. Historik Nikolaj Tolstoj tvrdí, že polovicu z nich vlastne zavraždili bolševici a obviňovali z toho nacistov. Počas kampaní proti kontrarevolucionárom v rokoch 1949 - 1952 zavraždili päť miliónov osôb.

   Okrem holodomoru v roku 1932, kedy zomrelo 15 miliónov Ukrajicov, bol na Ukrajine v rokoch 1946-47 aj ďalší, menej známy "umelo zorganizovaný" hladomor, ktorého úcelom bolo zbaviť sa politického odporu. V tom zahynulo dva milióny osôb. Ďalší milión Rusov zabili rádioaktivitou v roku 1954, keď komunisti testovali atómové zbrane na svojich vlastných občanoch. 


  
Satanská genocída, sponzorovaná Západom 


   Bolševickú revolúciu zorganizovali a financovali iluminátski bankári (Schiff, Rockefeller, Warburg, atď.) a vtedajšia nemecká vláda, ktorú mali pod kontrolou. Anthony Sutton zistil, že 95 % sovietskej technológie pochádzalo od Spojených štátov a ich spojencov. Komunisti by sa vraj neboli udržali ani "jeden deň", keby nebolo výpomoci Západu. Hoci predstierali, že vedú so Sovietskym zväzom "studenú vojnu", v skutočnosti mu dodávali miliardy v podobe priamej vojenskej a ekonomickej výpomoci. Ako ináč by ste mohli mať vojnu?

   Na "kolektivizáciu" pôdy kulackých roľníkov potrebovali štvrt milióna traktorov. S pomocou financovania Kuhn Loeb, 80 amerických spoločností sa úcastnilo na postavení troch veľkých podnikov na výrobu traktorov. A tie továrne potom používali aj na výrobu tankov. 


   Podľa zmluvy Rapallo, podpísanej v apríli 1922, nemecké konzorcium postavilo po celom Sovietskom zväze početné továrne na výrobu lietadiel, lokomotív a munície. Krupp vyrábal tanky a ponorky v Leningrade a v Rostove. Nemecké jednotky nacvičovali taktiku blitzkriegu na ruskej pôde. Takže je jasné, že Ilumináti podporujú obe strany každého konfliktu. Bez tejto priemyselnej aktivity a ekonomickej výpomoci by bol Sovietsky zväz veľmi rýchlo zlyhal.

   Západní iluminátski politici a finančníci si veru nerobili starosti kvôli popravám alebo tým 15 miliónom, ktoré poslali do gulagov. Ich noviny tú informáciu potláčali. Títo sú rovnako vinní, ako popravcovia NKVD a všetko toto sa financovalo z našich peňazí. "Západná finančnícka elita chcela použiť trhovú ekonomiku kapitalizmu ako nákovu a komunizmus ako kladivo, aby mohla vládnuť svetu a totálne si ho podmaniť", píše Lina. Lenže časom sa náklady na udržiavanie Sovietskeho zväzu príliš zvýšili, preto sa za slobodomurárov Jelcina a Putina zrodilo nové Rusko. 


   A planétu riadi stále ten istý gang satanistov a masových vrahov. Naši politici sú ich vedomými alebo nevedomými agentmi. To veru veľmi nesvedčí v prospech nového svetového poriadku. Od barbarizmu a chaosu, aký zažilo Rusko, nás delí len tenučká patina zákonnosti a civilizovanej tradície.
 


   Žijeme v raji hlúpeho blázna. Ak týchto netvorov nebudeme brať na zodpovednosť kvôli takým zločinom, ako sú útoky 9/11, cenou čo zaplatíme, bude to, že budú aj naďalej uplatňovať svoje šialenstvo na ľudskej rase.
 


  
http://www.henrymakow.com/ussr_a_social_catastrophe_bu.html