NEW AGE A SEKTY

JOHN SALZA: ZEDNÁŘSTVÍ JE PROTI NAŠÍ PANÍ FATIMSKÉ

John Salza, který zná zednářské rituály z nitra svobodného zednářství, je nanejvýš kvalifikován k tomu, aby poukázal na to, že zednářství je opravdu pohanským náboženstvím  -které vyznává ďábla – zatímco předstírá, že je jen další bratrskou organizací.

Pridané : 

09. 09. 2010

Zdroj: 

The Fatima Crusader

OKULTIZMUS - NEVIDITEĽNÉ PUTO S DIABLOM

Okultizmus – jav, ktorý má aj na Slovensku znepokojujúco stúpajúcu tendenciu. . V médiách, kníhkupectvách, na festivaloch – všade sa stretávame s jeho ponukami. O jeho nebezpečných nástrahách sme sa pozhovárali s ThDr. Antonom Solčianskym, známym exorcistom Bratislavskej arcidiecézy.

Pridané : 

25. 03. 2010

Zdroj: 

Boris Rakovský

DANA PERAŠÍNOVÁ: TRANSCENDENTÁLNA MEDITÁCIA - CESTA DOKONALOSTI?

Zakladateľ hnutia je Mahariši (veľký mudrc) Maheš (priezvisko) Jogi (ten, ktorý dosiahol jednotu s bohom), pôvodným menom Maheš Brasad Warma. Narodil sa v Indii po roku 1911 (jeho dátum narodenia bol v rôznych publikáciách určovaný od 18. októbra 1911 až do roku 1918). Jeho rodina patrila ku kaste bojovníkov (kšatrijov). Od detstva prejavoval veľký záujem o špiritizmus, ktorý neskôr u neho ešte viac zosilnel. Potom, ako ukončil štúdium fyziky na 

Pridané : 

15. 12. 2009

Zdroj: 

Rozmer

VLADIMÍR BÍBA, ALEŠ FRANC: OKULTNÉ POZADIE HOMEOPATIE

Homeopatia – podobne ako veľa iných metód alternatívnej medicíny – zaznamenáva v poslednom čase značné rozšírenie. Homeopati ju prezentujú ako bezpečnú, účinnú, prírodnú metódu liečenia, no vo svete sa objavujú i varovné hlasy upozorňujúce na jej riziká. V článku, ktorý vznikol prepracovaním niekoľkých našich rozpráv o tejto problematike, sa zaoberáme jednak rozborom homeopatie z hľadiska vedeckých poznatkov, jednak jej okultným 

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Rozmer

DARIUSZ PIETREK: OKULTIZMUS

Keď vpíšeme slovo okultizmus do niektorého z internetových vyhľadávačov, objavíme nekonečný zoznam webových stránok, ktoré nám ponúkajú rozmanité systémy tajomného učenia. Môžeme sa zapísať hoci aj na Univerzitu tajomstiev Mayat, alebo, ak ste ešte len začiatočník skrytej vedy, skontaktovať sa s Mystic Path a podniknúť prvé kroky v ezoterike, naučiť sa meditovať či dosiahnuť zmenené stavy vedomia.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Rozmer