SVETOVLÁDA

GEORGE SOROS, ZNÁMY SLOBODOMURÁR: SOM URČITÝ DRUH „BOHA“

Top hráč skupiny Bilderberg a iných kontrolných skupín. Nerobí údajne nič „nelegálne“. To by však nebol problém v prípade keď on a jeho kamaráti sú tvorcovia zákonov. V niektorých prípadoch ich netvorí a hneď má na krku súdy.

Pridané : 

26. 10. 2010

Zdroj: 

Magnificat

JOHN SALZA: ZEDNÁŘSTVÍ JE PROTI NAŠÍ PANÍ FATIMSKÉ

John Salza, který zná zednářské rituály z nitra svobodného zednářství, je nanejvýš kvalifikován k tomu, aby poukázal na to, že zednářství je opravdu pohanským náboženstvím  -které vyznává ďábla – zatímco předstírá, že je jen další bratrskou organizací.

Pridané : 

09. 09. 2010

Zdroj: 

The Fatima Crusader

BILL GATES PRIZNAL: VAKCINÁCIA MÁ ZNÍŽIŤ POPULÁCIU

Multimiliardár a zakladajúci šéf Microsoftu Bill Gates otvorene priznal, že vakcíny a súčasná zdravotná starostlivosť majú za cieľ depopuláciu planéty. Povedal to na februárovom stretnutí elitnej organizácie TED.

Pridané : 

08. 03. 2010

Zdroj: 

Prvnizpravy.cz

SLOBODOMURÁRSTVO OD USA PO EÚ

Medzi 56 signatármi americkej Deklarácie nezávislosti bolo 50 slobodomurárov, z 29 generálov Georga Washingtona ich bolo dvadsať a všetci 13 guvernéri, ktorí roku 1776 tvorili Úniu. Úrad amerického prezidenta s jeho výraznými právomocami bol zakotvený ústavou z roku 1787. Stalo sa tak po skúsenostiach s prvou ústavou USA, prijatou ešte

Pridané : 

21. 1. 2010

Zdroj: 

Carli51

MILAN STANISLAV ĎURICA: SLOBODNÍ MURÁRI

Málokto vie, prečo v Bratislave dodnes nesie naša najväčšia univerzita pomenovanie Univerzita Jána Amosa Komenského. Kto vie, že otec Fidela Castra či Václava Havla bol slobodomurár? A že i Salvador Aliende, i Augusto Pinochet boli slobodomurári? A rovnako mnoho amerických a európskych (a nielen) prezidentov a politikov?

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Kultúra 

ČASOVÁ ANALÝZA VÝVOJA IMPÉRIA ROTHSCHILDOVCOV

Neuveriteľné zamlčovanie faktov a odporné klamstvá v médiách o vplyve dynastie Rothschildovcov na súčasné smerovanie sveta, ma primäli k tomu, aby som sa tejto téme začal viac venovať a tak sa v najbližšej dobe sústredím najmä na odhaľovanie skutočného vplyvu tejto veľkej a megavplyvnej rodiny, o ktorej (nielen) slovenské médiá píšu ako o "zväčša milovníkoch dobrého vína a vzácnych umeleckých predmetov, s len nepatrným vplyvom v porovnaní k časom

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Prop