BORIS FILAN O HYENIZME V MÉDIACH

 Blíži sa koniec roka a s ním prichádzajú rôzne predpovede. Niektoré z nich sa týkajú budúcnosti Baraka Obamu, iné toho, že sme sa predsa len neučili v škole ruštinu zbytočne. Ja mám jednu predpoveď, ktorá je dlhodobá:

 Boris Filan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pálenica Borisa Filana v Slovenskom rozhlase dňa 29. novembra 2008

Pamätajte si!


    Raz príde doba, keď sa vynoríme z tohoto šialenstva, ktoré nám teraz vzbĺklo v hlavách a budeme sa za seba strašne hanbiť. Budeme sa prepadať od hanby, keď si spomenieme, na čo sme sa pozerali, čo sme čítali a čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom a televíziám, ktoré sú žumpa plná zvratkov a výkalov.

Nebudeme chápať, ako bolo možné profitovať na chorobách a nešťastí našich blížnych.

   Nebudeme schopní vysvetliť našim deťom a vnukom, ako sme to dopustili.

Budeme sa snažiť nemyslieť na to, akých blbcov a hlupane sme to považovali za celebrity.

Budeme sa hanbiť za dobu, keď boli denne na prvých stránkach nagelovaní pajáci a usmievavé opice, ktoré neznášali väčšie série orgazmov s tým istým partnerom.

Budeme hovoriť, že na vine vtedy boli oni,akýsi neurčití oni, a tí budú medzi nami a budú ukazovať prstom na niekoho neexistujúceho.

Ale my sme spolupáchatelia tohoto hnusu,nie iba tí čo to píšu,vydávajú a vysielajú. My s nimi ochotne kolaborujeme tým, že to pozeráme, počúvame , čítame a kupujeme.

    Iba toľko som Vám chcel povedať, respektívne nie chcel, ale musel, lebo už mi praskne hlava od toho mlčania.