ZDRAVIE

NICK VUJICIC: NEPOTREBUJEM RUKY A NOHY, POTREBUJEM BOHA.

Když se setkáte s Nickem Vujicicem, uvidíte usměvavého mladého muže, který hýří humorem a optimismem. Nemáte pocit, že by mu něco scházelo; naopak, ze svého postižení udělal přednost, která mu otevírá dveře a umožňuje mu dotknout se lidských srdcí. 

Pridané : 

25. 11. 2010

Zdroj: 

Život víry

PROFESOR VILIAM BADA: JEDZTE ZDRAVO, AKO JEDLI NAŠI PREDKOVIA

Zdravé a dobré je to, čo sa vypestuje v našej blízkosti. Potraviny by mali byť čo najčerstvejšie, ovocie a zelenina prirodzene zrelé a nie zbierané predčasne. Vyvracia viaceré mýty o tom, čo je "zdravé a čo nezdravé". Dajte si pokojne vajce - cholesterol vo vajci nezvyšuje cholesterol v krvi. Aj taký je jeden z novších poznatkov lekárskej vedy.

Pridané : 

02. 11. 2010

Zdroj: 

Pravda

VO VODE INAK AKO SME SI ZVYKLI

Exkluzívny rozhovor s Dr. Batmanghelidjem, autorom knihy Voda pre zdravie, liečbu, život.

Pridané : 

10. 07. 2010

Zdroj: 

Veolia

UKRAINSKA PRAVDA: PRASACIA CHRÍPKA NA UKRAJINE JE JEDNODUCHO PODVOD

V krajine nie je žiadna epidémia prasacej chrípky, je tu iba banálna epidémia obyčajnej chrípky – ako každý rok. V dôsledku prekrútenia faktov však na Ukrajine bola vyhlásená epidémia celkom iného ochorenia. Iba za jeden deň sa pod touto zámienkou vláda rozhodla minúť niekoľko miliárd hrivien.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Ukrainska pravda 

JANE BURGERMEISTEROVÁ: ŽALOBA PROTI BAXTER AND AVIRGREEN HILS BIOTECHNOLOGY

Novinárka rakúsko-írskeho pôvodu Jane Burgermeisterová, píšuca pre odborné časopisy British Medical Journal, Nature, atd, podala trestné oznámenie proti Baxter and Avir Green Hills Biotechnology pre výrobu a šírřenie vakcíny chrípky kontaminovanej vtáčou chrípkou.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Prop

VTÁČIA CHRÍPKA V ZÁSIELKE VAKCÍN Z RAKÚSKA DO ČESKA

Smrtelná ptačí chřipka se ocitla v České republice a jen díky náhodě se jí nenakazili lidé. Společnost Biotest v Konárovicích na Kolínsku testovala vakcínu rakouské farmaceutické firmy Baxter, která ji vyvíjí. Jenže vakcína obsahovala i agresivní virus ptačí chřipky H5N1.  Rakušané to zjistili několik týdnů po začátku testů.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Idnes

RÁDOVÁ SESTRA TERESA FORCADES: NEBEZPEČENSTVO OČKOVANIA PROTI CHRÍPKE H1N1

Prasačia chrípka je typ A, preto nie je ničím novým. Niekto by mohol povedať, že je nová, pretože antigény víru H1N1 - H a N môžu priniesť nové účinky. To nie je tento prípad. Tieto proteíny nerobia vírus novým, pretože tá istá skupina A- H1N1 bola obsiahnutá v chrípkovom víruse v roku 1918. Tento zapríčinil pandemické zabíjanie - podľahlo mu cca 20 miliónov ľudí. Tento vírus koloval ešte aj v 50-tych rokoch. Znovu sa objavil v roku 1977.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Magnificat