VNIESŤ TROŠKU SVETLA DO TMY  KLAMSTIEV MOCNÝCH TOHTO SVETA   -   ROZFÚKAŤ HMLU POLOPRÁVD, ŠÍRENÚ MÉDIAMI V ICH SLUŽBÁCH  -  DAŤ SLOVO PRAVDE A DOBRÝM ĽUĎOM

 NAJNOVŠIE PRIDANÉ TÉMY

STAREC PAISIJ ATHOSKÝ: ROZMLOUVÁNÍ

Výber z knihy pravoslávneho duchovného Grona Paisiosa Agioritu z pustovne na svätej hore Athos v Grécku.

Pridané : 

15. 01. 2012

Zdroj: 

Orthodoxia.cz

ALEXANDER SOLŽENICYN: DUCHOVNÍ PROBLÉM ZÁPADU
Z přednášky A. Solženicyna na Harvardské universitě v roce 1981.  

Pridané : 

14. 01. 2012

Zdroj: 

Orthodoxia.cz

JOSEPH STIGLITZ: 1% AMERIČANOV VLASTNÍ 40% NÁRODNÉHO BOHATSTVA USA
Joseph Stiglitz (1943) je americký ekonóm. Žije v New Yorku. Je profesorom na Columbia University. Je nositeľom Nobelovej ceny za ekonómiu, za rok 2001.  

Pridané : 

10. 01. 2012

Zdroj: 

INTERNET

MODLIME SA DEVIATNIK KU KRÁĽOVNEJ POMOCI! (25.11. – 4.12 2010)

Božia dobrota nám dvetisíc rokov pripomína smer a spôsob k jedinej Pravde, učí nás, ako máme kráčať po ceste lásky, pokoja a svätosti. Najprv k nám Boh prehovoril vo svojom nesmiernom milosrdenstve skrze svojho Syna a potom mnohokrát rozličnými spôsobmi rovnal naše krivolaké cesty. 

Pridané : 

25. 11. 2010

Zdroj: 

Magnificat

NICK VUJICIC: NEPOTREBUJEM RUKY A NOHY, POTREBUJEM BOHA.

Když se setkáte s Nickem Vujicicem, uvidíte usměvavého mladého muže, který hýří humorem a optimismem. Nemáte pocit, že by mu něco scházelo; naopak, ze svého postižení udělal přednost, která mu otevírá dveře a umožňuje mu dotknout se lidských srdcí. 

Pridané : 

25. 11. 2010

Zdroj: 

Život víry

PROFESOR VILIAM BADA: JEDZTE ZDRAVO, AKO JEDLI NAŠI PREDKOVIA

Zdravé a dobré je to, čo sa vypestuje v našej blízkosti. Potraviny by mali byť čo najčerstvejšie, ovocie a zelenina prirodzene zrelé a nie zbierané predčasne. Vyvracia viaceré mýty o tom, čo je "zdravé a čo nezdravé". Dajte si pokojne vajce - cholesterol vo vajci nezvyšuje cholesterol v krvi. Aj taký je jeden z novších poznatkov lekárskej vedy.

Pridané : 

02. 11. 2010

Zdroj: 

Pravda

GEORGE SOROS, ZNÁMY SLOBODOMURÁR: SOM URČITÝ DRUH „BOHA“

Top hráč skupiny Bilderberg a iných kontrolných skupín. Nerobí údajne nič „nelegálne“. To by však nebol problém v prípade keď on a jeho kamaráti sú tvorcovia zákonov. V niektorých prípadoch ich netvorí a hneď má na krku súdy.

Pridané : 

26. 10. 2010

Zdroj: 

Magnificat

FANTÓMOVÉ UMENIE A FANTÓMOVÁ INTELIGENCIA

Na kultúrnom fronte zase šľachtici vytvárajú "umelcov" rôznych žánrov ktorých nechajú oceniť v zahraničí a patrične to zmedializujú. Nespomenú len skutočnosť, že ceny im udeľujú komisie zložené z rovnakých blbečkov ako sú súťažiaci.

Pridané : 

26. 10. 2010

Zdroj: 

TVINA

PROROCKÁ ZJEVENÍ UČINENÁ CTIHODNÉ MATCE MARIANĚ DE JESUS TORRES

Tento článek se zakládá na výňatcích z rukopisu z 18. století s názvem Obdivuhodný život Matky Mariany de Jesus Torres, sepsaného převorem Manuelem de Souzou Pereirou, františkánským provinciálem v Quitu v Ekvádoru a vedoucím kláštera, který Matka Mariana založila.

Pridané : 

09. 09. 2010

Zdroj: 

Vendeé

JOHN SALZA: ZEDNÁŘSTVÍ JE PROTI NAŠÍ PANÍ FATIMSKÉ

John Salza, který zná zednářské rituály z nitra svobodného zednářství, je nanejvýš kvalifikován k tomu, aby poukázal na to, že zednářství je opravdu pohanským náboženstvím  -které vyznává ďábla – zatímco předstírá, že je jen další bratrskou organizací.

Pridané : 

09. 09. 2010

Zdroj: 

The Fatima Crusader

VO VODE INAK AKO SME SI ZVYKLI

Exkluzívny rozhovor s Dr. Batmanghelidjem, autorom knihy Voda pre zdravie, liečbu, život.

Pridané : 

10. 07. 2010

Zdroj: 

Veolia

VLADIMÍR PALKO" CHORÉ HVIEZDY KRESŤANSKO-DEMOKRATICKÉ

Článok poslanca NRSR Vladimíra Palka pravdivo vykresľujúci činnosť takzvaných kresťansko-demokratických strán v Európe.

Pridané : 

25. 05. 2010

Zdroj: 

Impulzrevue.sk

J. M HAFFERT: TOO LATE (PRÍLIŠ NESKORO)

Svet bol zhrozený, keď sa dopočul, že v Rwande brutálne zabili viac ako 500 000 ľudí ich vlastní susedia. Oveľa viac by bol šokovaný, keby sa dozvedel, že Boh Rwandu varoval. Tragédii bolo možné zabrániť.

Pridané : 

05. 04. 2010

Zdroj: 

Magnificat

OKULTIZMUS - NEVIDITEĽNÉ PUTO S DIABLOM

Okultizmus – jav, ktorý má aj na Slovensku znepokojujúco stúpajúcu tendenciu. . V médiách, kníhkupectvách, na festivaloch – všade sa stretávame s jeho ponukami. O jeho nebezpečných nástrahách sme sa pozhovárali s ThDr. Antonom Solčianskym, známym exorcistom Bratislavskej arcidiecézy.

Pridané : 

25. 03. 2010

Zdroj: 

Boris Rakovský

PROF. MUDR. RAJKO DOLEČEK: OBHAJOBA GENERÁLA RATKA MLADIĆE A DR. RADOVANA KARADŽIĆE.

Často první dojem a první slova lidí, s kterými jsme se setkali, zůstanou v našich představách na celý život. Někdy je to dojem příjemný, na který rádi vzpomínáme. Takové příjemné vzpomínky mě váží na setkání s generálem Ratko Mladićem a dr. Radovanem Karadžićem, prezidentem Republiky Srbské (RS) v Bosně a Hercegovině (BaH).

Pridané : 

09. 03. 2010

Zdroj: 

Ceskenarodnilisty.cz

BILL GATES PRIZNAL: VAKCINÁCIA MÁ ZNÍŽIŤ POPULÁCIU

Multimiliardár a zakladajúci šéf Microsoftu Bill Gates otvorene priznal, že vakcíny a súčasná zdravotná starostlivosť majú za cieľ depopuláciu planéty. Povedal to na februárovom stretnutí elitnej organizácie TED.

Pridané : 

08. 03. 2010

Zdroj: 

Prvnizpravy.cz

MILAN S. ĎURICA - OHROZENIE KRESŤANSTVA V SÚČASNEJ POLITICKEJ SITUÁCII

Už pred piatimi rokmi jeden z našich vysokých cirkevných predstaviteľov neváhal  verejne upozorniť veriacich, ako aj prítomných najvyšších štátnych predstaviteľov, že v našej spoločnosti sa stále jasnejšie a útočivejšie prejavuje komplot nepriateľských síl proti kresťanstvu a najmä proti Katolíckej cirkvi: „Bez nadsádzky môžeme povedať, že

Pridané : 

22. 1. 2010

Zdroj: 

Kultúra

PRÍBEH STIGMATIZOVANEJ  VIZIONÁRKY MYRNY NAZZOUR Z DAMAŠKU

Pred jeho bránami sa obrátil sv. Pavol. Kresťanstvo tu pretrvalo od tých čias až dodnes. Tu, v kresťanskej štvrti Sufanieh, v rodine mladých novomanželov - gréckokatolíčky Myrny (nar. r. 1964, stredoškolské vzdelanie) a Nikolasa Nazzoura, pravoslávneho vyznania, začal 26. novembra 1982 obraz Panny Márie s Ježiškom roniť olej.

Pridané : 

22. 1. 2010

Zdroj: 

Magnificat

DON STEFANO GOBBI - MODRÁ KNIHA

Taliansky kňaz Don Stefano Gobbi je mystik. Vo svojom srdci počuje hlas Panny Márie v celkom normálnom stave - ani v tranze, ani v extáze. Píše postupne za sebou a bez akejkoľvek duševnej námahy, bez premýšľania a bez korigovania. Tento fenomén zažil prvýkrát na púti vo Fatime v máji 1972. Panna Mária si ho vybrala ako svoj nástroj,

Pridané : 

21. 1. 2010

Zdroj: 

MKH

SLOBODOMURÁRSTVO OD USA PO EÚ

Medzi 56 signatármi americkej Deklarácie nezávislosti bolo 50 slobodomurárov, z 29 generálov Georga Washingtona ich bolo dvadsať a všetci 13 guvernéri, ktorí roku 1776 tvorili Úniu. Úrad amerického prezidenta s jeho výraznými právomocami bol zakotvený ústavou z roku 1787. Stalo sa tak po skúsenostiach s prvou ústavou USA, prijatou ešte

Pridané : 

21. 1. 2010

Zdroj: 

Carli51

POSOLSTVÁ BOHA PRE CAROL AMECHE - CEZ VNÚTORNÉ ZJAVENIA

Už desať rokov putuje Carol Ameche po USA a povzbudzuje modlitebné skupiny, prednáša a prináša posolstvo nádeje, radosti a duchovnej prípravy na blížiaci sa akt Božieho milosrdenstva pre celé ľudstvo: osvietenie našej mysle o stave našej duše známe ako „Malý súd“ alebo „Varovanie“, ktoré príde pre Druhým príchodom Ježiša. 

Pridané : 

14. 1. 2010

Zdroj: 

Magnificat

ROZHOVOR S PROFESOROM MATÚŠOM KUČEROM: STAROVEKÍ SLOVÁCI NIE SÚ CHIMÉRA

Má za sebou mimoriadne plodné roky pedagogickej, literárnej i politickej, ale najmä vedeckej práce. Ako poslanec Federálneho zhromaždenia hlasoval za samostatné Slovensko, keď sa rozhodovalo o rozdelení ČSFR. Pôsobil aj ako minister školstva Slovenskej republiky, bol veľvyslancom v Chorvátsku a generálnym riaditeľom Slovenského národného múzea v Bratislave. Popritom tridsať rokov prednášal slovenské dejiny na Filozofickej fakulte UK.

Pridané : 

10. 1. 2010

Zdroj: 

Populivox.sk

FRANZ LIST - STRATENÝ SYN SLOVENSKA

Otec i matka, ba i prarodičia Franza Lista boli Slováci. Toto odhalil slovenský Švajčiar, hudobný teoretik a pedagóg Miroslav Demko vo svojej knihe Franz List - compositeur slovaque (2003), ktorá vyšla vo francúzštine. Autor fundovane a kultivovane zobrazuje osobnosť a kreativitu Franza Lista, jeho životné peripetie a rýdzo slovenský pôvod. Cituje aj deformácie uhorských a maďarských historikov o jeho živote. Aj o zamlčovanej pravde Listovho pôvodu.

Pridané : 

10. 1. 2010

Zdroj: 

Laco Zrubec

NOVOROČNÝ PREJAV PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY J.E. IVANA GAŠPAROVIČA - 1. JANUÁRA 2010

Vážení spoluobčania, ďakujem Vám za každý skutok ľudskosti, pomoci tým, ktorí sú na ňu odkázaní. Ďakujem Vám za všetko, čo ste urobili pre ľudí a tým i pre našu domovinu – Slovenskú republiku. 
Úprimne Vám želám rok hojnosti. I viery vo vlastné sily. Vinšujem Vám zdravie, šťastie i Božie požehnanie.

Pridané : 

1. 1. 2010

Zdroj: 

Kancelár. prezidenta

EDITA STEINOVÁ - FILOZÓFIA KRÍŽA - Z MOCI KRÍŽA - VÝBER Z MYŠLIENOK

Boh vedie človeka jeho vlastnou cestou. Jeden príde ľahšie a skôr k cieľu ako druhý. To, čo my môžeme urobiť, je naozaj málo oproti tomu, čo sa uskutočňuje na nás. Ale to málo musíme urobiť. Musíme sa predovšetkým vytrvalo modliť za správnu cestu a bez odporu nasledovať vanutie milosti, ktoré sa stáva citeľným. Kto bude takto trpezlivo a v

Pridané : 

1. 11. 2010

Zdroj: 

Zostavil: Metod Kráľ 

ZJAVENIE KRÁĽOVNEJ POKOJA MIRJANE DRAGICEVIĆ SOLDO - 2. DECEMBRA 2009, MEDŽUGORJE

Mirjana sa narodila 18. marca 1965 Jozovi a Milene Dragicević. Má jedného brata. Prvé zjavenie mala 24. júna 1981 vo veku 16 rokov. 16. septembra 1989 sa vydala za Marka Soldo, majú dve deti - Mariju a Veroniku. Žijú v Bijakovići, Medžugorie. Mirjana mala denné zjavenia do 25. decembra 1982, kedy jej Panna Mária zverila desiate tajomstvo a prisľúbila, že sa jej bude zjavovať raz do roka, a to v deň jej narodenín, 18. marca, do konca jej života. 

Pridané : 

15. 12. 2009

Zdroj: 

www.medjugorje.ws 

DANA PERAŠÍNOVÁ: TRANSCENDENTÁLNA MEDITÁCIA - CESTA DOKONALOSTI?

Zakladateľ hnutia je Mahariši (veľký mudrc) Maheš (priezvisko) Jogi (ten, ktorý dosiahol jednotu s bohom), pôvodným menom Maheš Brasad Warma. Narodil sa v Indii po roku 1911 (jeho dátum narodenia bol v rôznych publikáciách určovaný od 18. októbra 1911 až do roku 1918). Jeho rodina patrila ku kaste bojovníkov (kšatrijov). Od detstva prejavoval veľký záujem o špiritizmus, ktorý neskôr u neho ešte viac zosilnel. Potom, ako ukončil štúdium fyziky na 

Pridané : 

15. 12. 2009

Zdroj: 

Rozmer

MATT TAIBBI: STROJ NA VÝROBU BUBLÍN

Na začiatku augusta priniesol internetový portál Rollingstone.com zaujímavý článok nazvaný „Goldman Sachs the Great American Financial Market Bubble Machine“, ktorého autorom je Matt Taibbi. Tento pomerne dlhý text obsahuje množstvo zaujímavých súvislostí a vysvetľuje hlbšie dôvody vzniku hospodárskych kríz a ukazuje možnosť ako dokáže najsilnejšia americká banka manipulovať trh a verejnú mienku. 

Pridané : 

13. 12. 2009

Zdroj: 

IC Komodity 

STRETNUTIE ČESKÉHO PREZIDENTA VÁCLAVA KLAUSA S EUROPOSLANCAMI

Jsem velmi rád, že Vás mohu na Pražském hradě dnes přivítat. Velmi se těším na naši diskusi, protože vím, že mé názory a postoje jsou v médiích často démonizovány a karikovány a toto je příležitost, jak můžeme přímo a nezkresleně své postoje diskutovat. Jsem tím, kdo vždy říkal, že pro ČR nemá členství v EU alternativu. Byl jsem to já, kdo v roce 1996 podal premiéru Dinimu českou přihlášku do EU. Byl jsem to já, kdo podepsal přístupovou 

Pridané : 

13. 12. 2009

Zdroj: 

Kanc. prezidenta ČR 

PRÍSĽUB JEŽIŠA KRISTA SV. BRIGITE ŠVÉDSKEJ

Jedného dňa sa jej Spasiteľ zjavil a povedal „Na moje telo sa znieslo 5480 úderov. Ak mi za ne chceš prejaviť zvláštnu úctu, tak sa pomodli každý deň po dobu jedného roka pätnásťkrát Otče náš a pätnásťkrát Zdravas Mária. K tomu pridaj modlitby, ktoré ťa naučím. Po uplynutí roka si tak uctíš každú ranu z týchto 5480 úderov.“Potom jej Spasiteľ povedal: „Kto vykoná túto ročnú pobožnosť, zachráni pätnásť duší svojich príbuzných z očistca, pätnásť duší

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Magnificat 

ARCIBISKUP NOVÉHO ŠKÓTSKA V KANADE ANTHONY MANCINI VARUJE: SITUÁCIA JE HROZIVÁ

"Satanov dym preniká do Božej Cirkvi trhlinami v múroch,“ - ako po prvý raz povedal pápež Pavol VI. v homílii svätej omše na sviatok sv. Petra a sv. Pavla 29. júna 1972 
V obývačke je slon. Ale iba málokto o tom chce hovoriť. Väčšina si volí radšej to ignorovať. Problémom je, že tento slon rozšliapava všetok nábytok a špiní koberec. A týmto slonom je, že Cirkev je znečistená apostázou - odpadom.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Magnificat 

HOMÍLIA J.E. KARDINÁLA JÁNA CHRYZOSTOMA KORCA NA SVIATOK CYRILA A METODA, 5. JÚLA 2005

Jedným z našich problémov je chápanie slobody. Sloboda je osobitný dar človeka a len človeka. Slobodou sa tvoríme na zrelých a zodpovedných kultúrnych ľudí. Ale slobodou, ak ňou šliapeme po pravde života, človek môže aj znetvoriť seba i život okolo seba. Od opilstva po rozvrat celej spoločnosti. Sloboda môže byť tvorivá, ale aj môže byť aj deštruktívna.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

B.Ú. Nitra

AUGUSTÍN MARIÁN HÚSKA: DOBRÁ SPRÁVA O ETNICKEJ DLHOVEKOSTI SLOVÁKOV

S etnickými identitami je to tak ako so starožitnosťami; čím sú staršie, čím je väčšmi doložená ich dlhovekosť, tým majú vyššiu civilizačnú hodnotu. Pochopiteľne, medzi etnikami vzbudzujúcimi úctu sa často objavujú také, ktoré síce majú najvyšší audit hodnovernosti, ale nehodnovernými sa ukázali inštitúcie audítorstva.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Extra plus 

POZVÁNKA NA VÝSTAVU: "KEĎ PÍSMO PREHOVORÍ" - DIECÉZNE MÚZEUM NA NITRIANSKOM HRADE

Navštívte stálu expozíciu o počiatkoch kresťanskej a národnej minulosti Slovákov na Nitrianskom hrade. Jej perlami sú napríklad Kyjevské listy, Bula Industriae Tuae pápeža Jána VIII. a Metodov Zákon sudnyj ljudem a jeho kázeň Svätoplukovmu kráľovskému dvoru. Vo dne i v noci uvažuj o pamiatkach otcov, skúmaj počiatky svojho národa, sleduj deje a zápisky, lebo ohavnou vecou by bolo, keby si chodil ako cudzinec po svojej vlasti. (Kasiodor, 6. storočie n.l.)

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Dimenzie

O BOHU

Blahoslavení čistého srdca, lebo oni uvidia Boha.  

Ježiš Kristus

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

 

DĹŽKA TRVANIA SPOLOČNOSTI JE PRIAMO ÚMERNÁ JEJ MORÁLNOSTI

Chaos je pre spoločnosť tým, čím je choroba pre telo. (Aj štátny útvar je telo; jeho jednota je väčšmi organická než umelá.) Spoločnosť zbližuje; chaos rozdeľuje. Spoločnosť je súdržná; chaos nesúdržný. Spoločnosť je konštruktívna; chaos deštruktívny. (Celý filozofický smer sa dnes hrdo nazýva podľa tohto procesu.)

Ukážka z knihy Ako vyhrať kultúrnu vojnu, Peter Kreeft

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Peter Kreeft

CHCEM CELÚ ZEM + 5% NAVYŠE - ALEBO, AKO JE TO S PENIAZMI NAOZAJ

Zaujímavý príbeh, azda rozprávka, ktorá svojským spôsobom odhaľuje fungovanie súčasného finančného systému. Jedna interpretácia je tá, že ide o akési sprisahanie bankárov, druhá, pravdepodobnejšia, že ľudia si volili riešenia, ktoré sa im v tom čase zdali logické a výhodné, ktoré sa však po čase ukázali v úplne inom svetle. Bez ohľadu na teóriu, ku ktorej sa prikloníte, môžeme tento príbeh použiť na ilustráciu deformácie súčasného finančného

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Paradigma 

HENRY MAKOW: EXPERIMENT KOMUNIZMU BOL SOCIÁLNOU KATASTROFOU

    Ako sa blížime v ústrety svetovej vláde, je dobré pripomenúť si posledný sociálny experiment Iluminátov - sovietsky komunizmus, ktorý estónsky autor Juri Lina popisuje ako "sociálnu katastrofu". Lina v knihe "Pod znamením Škorpióna" (vyšla v roku 2002) píše, že v dôsledku bolševickej revolúcie, ktorú podporoval iluminátsky (slobodomurársky židovský) bankovnícky kartel, zomrelo okolo 150 miliónov osôb. Západ predstieral, že stojí proti 

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Prop / Henry Makow

PODVOD STOROČIA - GLOBÁLNE OTEPĽOVANIE

Světovou klimatologií otřásl skandál nevídaných rozměrů a patrně i nevídaných dopadů. Při zpětném rozboru dat z poloostrova Jamal získaných analýzou letokruhů borovic, na jejichž základě byla vytvořena tzv. "globálně oteplovací Mannova hokejka", došlo ke zjištění, že analýza letokruhů byla hrubě zmanipulována či přímo padělána. Britský klimatolog Keith Briffa (vedoucí autor IPCC ve věcech rekonstrukce klimatu) totiž pověstnou Mannovu hokejku vytvořil

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

IDnes + blogy CZ 

PETR HÁJEK: JÁ Z OPICE NEPOCHÁZIM

Nevím, jak vy, ale já z opice nepocházím. Vím to tak jistě, jakože je živý Bůh nade mnou. Říkám to jako premisu u vědomí tématu dnešního semináře, neboť si myslím, že je správné dát bez zastírání jasně najevo, jakým směrem můj diskusní příspěvek míří. Pokládal jsem proto za užitečné podložit současně své tvrzení absolutním důkazem, který je ze své podstaty nevyvratitelný. Jsem si při tom vědom, že navzdory tomu s mým závěrem někteří nebudou souhlasit a

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Petr Hájek 

CHEMTRAILS - POTLAČOVÁNÍ LIDSKÉHO VÝVOJE

Autor monitoroval situaci kolem chemtrails poslední rok a půl, ale zdráhal se o tom napsat článek, dokud nebude mít pohromadě adekvátní data a životaschopnou teorii, která by byla jak originální tak více objasňující než jakákoliv stávající. Tato teorie postavená jak na rozporech tak pozitivních důkazech. Jinými slovy existuje, protože jiná vysvětlení nejsou udržitelná. To co je nemožné, je eliminováno, a to co zůstane, bez ohledu na to, jak je to

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

 

MILAN STANISLAV ĎURICA: SLOBODNÍ MURÁRI

Málokto vie, prečo v Bratislave dodnes nesie naša najväčšia univerzita pomenovanie Univerzita Jána Amosa Komenského. Kto vie, že otec Fidela Castra či Václava Havla bol slobodomurár? A že i Salvador Aliende, i Augusto Pinochet boli slobodomurári? A rovnako mnoho amerických a európskych (a nielen) prezidentov a politikov?

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Kultúra 

ČASOVÁ ANALÝZA VÝVOJA IMPÉRIA ROTHSCHILDOVCOV

Neuveriteľné zamlčovanie faktov a odporné klamstvá v médiách o vplyve dynastie Rothschildovcov na súčasné smerovanie sveta, ma primäli k tomu, aby som sa tejto téme začal viac venovať a tak sa v najbližšej dobe sústredím najmä na odhaľovanie skutočného vplyvu tejto veľkej a megavplyvnej rodiny, o ktorej (nielen) slovenské médiá píšu ako o "zväčša milovníkoch dobrého vína a vzácnych umeleckých predmetov, s len nepatrným vplyvom v porovnaní k časom

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Prop 

UKRAINSKA PRAVDA: PRASACIA CHRÍPKA NA UKRAJINE JE JEDNODUCHO PODVOD

V krajine nie je žiadna epidémia prasacej chrípky, je tu iba banálna epidémia obyčajnej chrípky – ako každý rok. V dôsledku prekrútenia faktov však na Ukrajine bola vyhlásená epidémia celkom iného ochorenia. Iba za jeden deň sa pod touto zámienkou vláda rozhodla minúť niekoľko miliárd hrivien.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Ukrainska pravda 

JANE BURGERMEISTEROVÁ: ŽALOBA PROTI BAXTER AND AVIRGREEN HILS BIOTECHNOLOGY

Novinárka rakúsko-írskeho pôvodu Jane Burgermeisterová, píšuca pre odborné časopisy British Medical Journal, Nature, atd, podala trestné oznámenie proti Baxter and Avir Green Hills Biotechnology pre výrobu a šírřenie vakcíny chrípky kontaminovanej vtáčou chrípkou.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Prop

VTÁČIA CHRÍPKA V ZÁSIELKE VAKCÍN Z RAKÚSKA DO ČESKA

Smrtelná ptačí chřipka se ocitla v České republice a jen díky náhodě se jí nenakazili lidé. Společnost Biotest v Konárovicích na Kolínsku testovala vakcínu rakouské farmaceutické firmy Baxter, která ji vyvíjí. Jenže vakcína obsahovala i agresivní virus ptačí chřipky H5N1.  Rakušané to zjistili několik týdnů po začátku testů.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Idnes

RÁDOVÁ SESTRA TERESA FORCADES: NEBEZPEČENSTVO OČKOVANIA PROTI CHRÍPKE H1N1

Prasačia chrípka je typ A, preto nie je ničím novým. Niekto by mohol povedať, že je nová, pretože antigény víru H1N1 - H a N môžu priniesť nové účinky. To nie je tento prípad. Tieto proteíny nerobia vírus novým, pretože tá istá skupina A- H1N1 bola obsiahnutá v chrípkovom víruse v roku 1918. Tento zapríčinil pandemické zabíjanie - podľahlo mu cca 20 miliónov ľudí. Tento vírus koloval ešte aj v 50-tych rokoch. Znovu sa objavil v roku 1977.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Magnificat

BORIS FILAN O HYENIZME V MÉDIACH

Raz príde doba, keď sa vynoríme z tohoto šialenstva, ktoré nám teraz vzbĺklo v hlavách a budeme sa za seba strašne hanbiť. Budeme sa prepadať od hanby, keď si spomenieme, na čo sme sa pozerali, čo sme čítali a čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom a televíziám, ktoré sú žumpa plná zvratkov a výkalov.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Slovenský rozhlas 

VLADIMÍR BÍBA, ALEŠ FRANC: OKULTNÉ POZADIE HOMEOPATIE

Homeopatia – podobne ako veľa iných metód alternatívnej medicíny – zaznamenáva v poslednom čase značné rozšírenie. Homeopati ju prezentujú ako bezpečnú, účinnú, prírodnú metódu liečenia, no vo svete sa objavujú i varovné hlasy upozorňujúce na jej riziká. V článku, ktorý vznikol prepracovaním niekoľkých našich rozpráv o tejto problematike, sa zaoberáme jednak rozborom homeopatie z hľadiska vedeckých poznatkov, jednak jej okultným 

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Rozmer

DARIUSZ PIETREK: OKULTIZMUS

Keď vpíšeme slovo okultizmus do niektorého z internetových vyhľadávačov, objavíme nekonečný zoznam webových stránok, ktoré nám ponúkajú rozmanité systémy tajomného učenia. Môžeme sa zapísať hoci aj na Univerzitu tajomstiev Mayat, alebo, ak ste ešte len začiatočník skrytej vedy, skontaktovať sa s Mystic Path a podniknúť prvé kroky v ezoterike, naučiť sa meditovať či dosiahnuť zmenené stavy vedomia.

Pridané : 

7. 12. 2009

Zdroj: 

Sekty